Regio

Lentefair met oude ambachten 29 april in Ruinen

Bij bezoekerscentrum Dwingelderveld in Ruinen wordt op 29 april een Lentefair gehouden. Tussen 11.00 en 16.00 uur staat het terrein rondom het centrum in het teken van oude ambachten, streekproducten en natuuractiviteiten voor jong en oud. De fair is gratis te bezoeken.

Bezoekers kunnen ruim 30 kramen verwachten met streekproducten uit de regio. Zo zijn onder meer de Ruiner Imkers aanwezig met honing en de Molenaars uit Ruinen met meel. Daarnaast zijn er gedurende de dag verschillende demonstraties van oude ambachten, waaronder beeldhouwen, wolverwerking, mand vlechten en meubel maken.

Maar er zijn nog meer leuke activiteiten in Ruinen. Zo is er om 11.30 uur en 13.00 uur een demonstratie door een herder van hoe je schapen moet drijven op de heide.