Regio

Derde verdachte (17) opgepakt na dodelijk steekincident in Hoogeveen

De politie heeft een derde verdachte aangehouden in het onderzoek naar het dodelijke steekincident van woensdagavond in Hoogeveen. Het gaat om een 17-jarige jongen uit Hoogeveen. Bij het incident kwam een 45-jarige Roemeense man om het leven.

De politie kreeg rond 18.30 uur een melding van een mogelijke steekpartij op de kruising van de Wilhelminastraat en de Grote Kerkstraat. Hulpdiensten kwamen ter plaatse, maar konden het slachtoffer niet meer redden.

Kort na het incident hield de politie twee verdachten aan. Het gaat om twee Roemeense mannen van 43 en 28 jaar. donderdag werd ook de 17-jarige verdachte in zijn woonplaats opgepakt.

Onderzoek gaat door
De politie onderzoekt nog wat er precies is gebeurd en hoe het 45-jarige slachtoffer zijn dodelijke verwondingen heeft opgelopen. De drie verdachten zitten vast en worden gehoord over hun mogelijke betrokkenheid.

In het kader van het onderzoek doorzocht de politie donderdagavond ook een pand aan de Grote Kerkstraat. Het onderzoek naar de aanleiding en precieze toedracht van het steekincident loopt nog.