Sport

Corine Bijl en Marjory Stroeve zwaaien af bij Kwiek

Corine Bijl en Marjory Stroeve hebben zondagmiddag in de sporthal aan de Valkenlaan hun laatste wedstrijd gespeeld voor handbalvereniging Kwiek uit Hoogeveen.

Bijl en Stroeve kregen voor eigen publiek een mooi afscheid en gingen vlak voor het einde van de wedstrijd tegen S.V.W.W. er met een rode kaart af. Kwiek won de wedstrijd tegen S.V.W.W. met 28-22 en wist zich daarmee op eigen kracht te handhaven in de 1e klasse.

Belangrijke overwinning

De laatste competitiewedstrijd tegen S.V.W.W. uit Westerbork was een must win, want winnen betekende hoe dan ook handhaving in de 1e klasse. Na een aftastend begin van de wedstrijd kwam Kwiek naarmate de eerste helft volgde steeds beter in de wedstrijd en stond halverwege met 17-11 voor.

In de tweede helft wist S.V.W.W. wel weer wat terug te komen in de wedstrijd, omdat er wat vermoeidheid sloop in de ploeg van trainer Patrick Tiesing, maar Kwiek wist stand te houden en de wedstrijd uiteindelijk verdiend met 28-22 te winnen.

Na afloop van de wedstrijd kwam ook snel de uitslag binnen van Hurry-Up tegen S.V. Hoogersmilde. Hoogersmilde, de directe concurrent van Kwiek, had ook verrassend met 22-25 gewonnen, maar omdat ook Kwiek won, bleven de Hoogeveense vrouwen boven de degradatiestreep.