Regio

IJhorst vierde feest

IJhorst vierde afgelopen week feest. Woensdagavond trapte het dorp af met prachtig versierde straten en bogen. Een deskundige jury beoordeelde de creaties, terwijl bewoners genoten van een knusse buurtavond. Donderdagavond streden jong en oud fanatiek bij het kaarten én tijdens de FIFA-gameavond in de tent. Vleesprijzen zorgden voor extra motivatie.

Vrijdagmiddag was er een cabaretvoorstelling van Erik en Anita voor bijna 90 mensen. ’s Avonds vond Rieverst got Talent plaats, met 11 acts variërend van zang tot dans. Alle deelnemers werden beloond met een medaille voor hun inzet en moed.

Zaterdagochtend volgde de traditionele optocht: 17 wagens, 7 loopgroepen en een hoop creativiteit trokken door het dorp, muzikaal ondersteund door Apollo. ‘Hun sprong, onze vrijheid’ won de publieksprijs. ’s Avonds werd het één groot zomerfeest met muziekspel Hitster en feestband Suit Up: één dampende dansmassa in de tent!

Zondag stond in het teken van families en zeskamp. Team Foute Boel ging er met de winst vandoor. Kinderactiviteiten en een vrolijke disco sloten het feest af.

Tekst: Fred de Vries
Foto: Mariska Linthorst