
DMD De Podcast over de vierde DMD
In DMD De Podcast praten organisator Jeroen Vriend en podcastmaker Wim Hegen over de komende DMD op 14 augustus, nummer 4; Veldhuis Media Mokum In Meppel.
Organisator Rick van Ahlen en zanger Rick van Café Lowietje uit Amsterdam komen uitgebreid aan het woord over Mokum in Meppel. Wat heeft de vierde DMD met de link naar de hoofdstad dit jaar in petto? Oscar Jager van hoofdsponsor Veldhuis Media vertelt over hoe het bedrijf betrokken is geraakt bij Mokum In Meppel. Wijkagent van het centrum van Meppel, Kevin Bodde, legt uit wat er veranderd is ten aanzien van de veiligheid in het centrum en speciaal met de Meppeldagen. Entertainer, zanger, toetsenist en ‘echte’ Meppeler, Willem Spans, geeft zijn kijk op het verleden, heden en toekomst van DMD.
Tenslotte wordt er al gekeken naar de rest van het programma op de vierde DMD, waarop er opnieuw een gratis rondvaart gemaakt kan worden op het schip van De Vereeniging 3. Een geste die het bestuur van DMD de toeschouwers aanbiedt. Kortom: luisteren liefhebbers naar de podcast over #DMD2025, het stadsfestival op de leukste donderdag van Nederland.
Tekst: Wim Hegen
Foto: RTV Meppel